O mně

Anna Matějková
REIKI mistr – učitel

Narodila jsem se v roce 1973. Svou cestu k reiki jsem začala v roce 2003, kdy jsem prožívala pro mě „nejhorší“ rok v životě. Když už jsem měla pocit, že jsem padla na dno, a přestala bych si sama sebe vážit, rozhodla jsem se NĚCO udělat. Toto rozhodnutí přineslo do mého života mnoho dobrého, mnoho změn a mnoho zkušeností. Od té doby na sobě stále intenzivně pracuji.
Svým prvním zasvěcením do reiki jsem prošla v roce 2005.

Přeji Vám mnoho štěstí a stále více a více radosti a lásky ve Vašem životě.
Anna

 

Konzultace – dočasný průvodce

Nejste šťastní? Necítíte se zdraví? Neuspokojuje vás váš život?

V našem životě můžeme změnit mnohé, jen vědět jak na to. Proto je občas dobré přijmout pomoc. V případě zájmu můžete využít osobních konzultací u mě a zvolit mě jako dočasného průvodce na vaší cestě k lepšímu, kvalitnějšímu a šťastnějšímu životu dle vašich představ.

Velmi důležité je právě ono slovo DOČASNÝ, protože úspěch takového průvodce je právě v dočasnosti. Úspěchem je, když si každý člověk jde svou vlastní cestou, když už žádného průvodce nepotřebuje. Neúspěchem by byla závislost. Každý máme svou cestu a je na každém z nás, abychom se na ní sami rozhodovali, aby to nedělal nikdo za nás, a abychom samozřejmě nesli i zodpovědnost za naše rozhodnutí. Dočasný průvodce pomáhá, aby se člověk naučil sám rozhodovat, aby si uvědomil, co vlastně chce a aby dokázal svá rozhodnutí realizovat.

Přeji všem naplněný život dle vlastních představ. Anna

 

Další informace najdete na: uAnny.cz